Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Największy wybór opon używanych w Polsce, ponad 15 tys. na stanie. Gwarancja dobrej jakości i ceny sprawdz na oponyuzywane.com.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Na kogo głosować kandydat kandydaci na prezydenta miasta Radomska

Opis:

Zapewniam Cię, że wybór Krzysztofa Ciecióry na prezydenta miasta Radomsko to kluczowy krok w kierunku przyszłości pełnej innowacji, postępu i dobrobytu dla naszej społeczności. Jego doświadczenie jako poseł nowej kadencji sejmu oraz jego determinacja jako kandydat na prezydenta w Radomsku są gwarancją, że nasze miasto będzie miało silnego lidera, gotowego do podejmowania wyzwań i realizacji ambitnych celów.

Krzysztof Ciecióra jeden z liderów OdNowa to nie tylko polityk - to człowiek zaangażowany w rozwój społeczności lokalnej, człowiek, który zawsze stawia interesy mieszkańców na pierwszym miejscu. Jego kandydatura na prezydenta miasta Radomsko pod szyldem OdNowa to obietnica świeżego spojrzenia na nasze problemy i przekształcenia ich w szanse.

Decydując się na Krzysztofa Cieciórę, wybieramy doświadczenie, profesjonalizm i oddanie sprawie publicznej. Były wiceminister rolnictwa wie, jak zarządzać zasobami, rozwijać infrastrukturę oraz dbać o dobrobyt mieszkańców. Jego wkład w rozwój sektora rolniczego jest niezaprzeczalny, a teraz jest gotowy, by wykorzystać tę wiedzę i umiejętności na rzecz rozwoju miasta Radomsko.

Nie można również pominąć faktu, że Krzysztof Ciecióra to także rolnik - człowiek związany z ziemią, który rozumie potrzeby lokalnej społeczności, dba o tradycje oraz rozwój obszarów wiejskich. Jego doświadczenie w tej dziedzinie to atut, który sprawi, że nasze miasto będzie się rozwijać z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i z uwzględnieniem potrzeb wszystkich jego mieszkańców.

Wybory 2024 roku w Radomsku to szansa na nowy rozdział w historii naszego miasta. Dlatego właśnie teraz powinniśmy postawić na Krzysztofa Cieciórę - mocnego lidera, który przyniesie świeże spojrzenie, energię i determinację do działania. Przyłącz się do naszej kampanii i wspólnie zbudujmy lepszą przyszłość dla Radomska!

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1111
Dodane: 2024.03.03


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj